azpexim@azpexim.com.pl www.oskar.net.pl www.siec.oskar.net.pl www.olkusz.info.pl
    AZPEXIM
32-300 Olkusz, ul. K.K. Wielkiego 88

tel/fax:. 32 641 17 16
mail:  azpexim@azpexim.com.pl

 

Idziemy równym krokiem ze sprawdzonymi rozwiązaniami informatycznymi. Uczestniczymy w szkoleniach i stale rozbudowujemy swoje zaplecze, by móc wyjść naprzeciw klientowi, często wyprzedzając jego oczekiwania. Nasza obecność na rynku jest zauważalna poprzez nasze usługi oraz stałą opiekę nad klientami, których zadowolenie jest podstawą naszej działalności.
 
Zajmujemy się wdrażaniem najefektowniejszych technologii przynoszących bezpieczeństwo, prostotę obsługi i szybkość, a wszystko to na bazie  rozwiązań renomowanych firm. Począwszy od markowych modeli komputerów firm: IBM, HP, poprzez osprzęt sieciowy liderów tej technologii: Cisco, HP, MOLEX KRONE, a skończywszy na pełnej gamie serwerów sieciowych różnego przeznaczenia, oraz wyspecjalizowanym osprzęcie sieciowym. Wszystko to w solidnej oprawie kompleksowych usług zbudowanych na usługach konsultacji i projektów technicznych, poprzez wdrożenia systemów i ich dostrajanie, a skończywszy na zapewnieniu klientowi opieki i serwisu.
 
W ciągu naszej obecności na rynku zgromadziliśmy pokaźny bagaż doświadczeń, zyskaliśmy dogłębną znajomość realiów potrzeb jakie zgłaszają nasi klienci, dlatego chcąc maksymalnie dostosować swój profil działalności do ich potrzeb, rozszerzyliśmy swą ofertę także na zintegrowany system zarządzania małych i średnich firm produkcji CDN, jednego z największych polskich producentów oprogramowania.
 
Klientom wymagającym stałej opieki serwisowej oferujemy wysokiej klasy specjalistów wyposażonych w odpowiednie środki techniczne. Rozwój naszej firmy był możliwy dzięki odpowiedzialności do jakiej się poczuwamy dla dobra klienta, ciężkiej pracy oraz ciągłym szkoleniom. Efektem bardzo korzystnym jest ciągłe rozszerzanie grona naszych klientów świadomych możliwości tkwiących w naszych rozwiązaniach. Proponujemy Państwu współpracę by pewnej sięgać po sukces.

Z poważaniem
Prezes i Właściciel firmy.
 AZPEXIM
32-300 Olkusz, ul. K.K. Wielkiego 88
tel/fax:. 32 641 17 16 mail: azpexim@azpexim.com.pl